درباره ما

شرکت سودا سه پیاز فعالیت خود را به صورت مستمر از سال ۲۰۰۹ با گسترش و توسعه روابط کاری با بازرگاننان محترم کشور های مختلف اغاز نموده است.

این شرکت با داشتن زمین های حاصلخیز مناسب برای کشت انواع محصولات پیازی و انبار های مناسب نگهداری توانسته همکاری های خوب و مستمری را با مشتریان خود داشته باشد و خوشبختانه محصولات خود را به بازار کشور هایی همچون روسیه, ترکیه, بلغارستان, امارات, کویت, قطر, عمان, عراق, افغانستان, ترکمنستان, پاکستان و هند معرفی نماید و در تلاش است تا بتواند گامی نو بر بازار کشور های اروپایی نیز بگذارد.

مهمترین عواملی که باعث شده تا این شرکت در بین مشتریان داخلی و خارجی همواره اولویت اول برای تامین و خرید محصولات کشاورزی شده است, رعایت استاندارد ها از مرحله برداشت تا بسته بندی بوده است که همواره نیرو های کار ازموده ما نظارت و کنترل دقیق برای فرایند های مذکور داشته اند.

در حال حاضر شرکت سودا سه پیاز قصد دارد تا مذاکرات و مکاتبات اولیه با مشتریان محترم خارجی خود را داشته و با توافق به عمل امده بتواند گامی بزرگ در روند روادید اقتصادی کشور ها بردارد.

سخن مدیرعامل

شهروندان و مشتریان عمده و خرده در این حوزه که همواره به ئنبال محصولات کشاورزی ارگانیک با طعم و مزه منحصر به فرد و با بسته بندی شکیل هستند, رضایت ان ها می تواند اثربخشی برای اینده کاری هر فرد داشته باشد. در فضای فروشگاه ها و سوپر مارکت های زنجیره ای که اغلب محصولات کشاورزی در ان ها طبق استاندارد هر کشور بسته بندی و به فروش می رسند, ایجاد مکان مناسب برای انجام این فرایند می تواند تحقق اهداف دو شرکت قلمداد گردد. بنابراین احترام به حقوق شهروندی هر کشور زمینه کاری را می تواند افزایش دهد.
تجربه چندین ساله این شرکت و تجاربی که در سال های اخیر به دست اورده شده است, سبب شده تا هر نوع محصولی که به صورت بسته بندی شده در اختیار خریداران محترم قرار داده می شود از لحاظ بالا بودن سطح کیفی و کمی به صورت تضمینی اقدام به فروش شود

نحوه همکاری ها

یکی از فرایند هایی که در تعاملات تجاری در حوزه میوه و تره بار بسیار مطرح می شود نحوه همکاری طرفین می باشد.شرکت بازرگانی سودا سه پیاز که حجم مبادلات بالایی با تجار داخلی و خارجی داشته است, اغلب معامله های خود را به دو صورت انجام می دهد که شرایط هر دو راه بستگی به توافق فی مابین دارد.ما محصولات کشاورزی خود را طبق سیستم اینکوترمز انجام می دهیم که نمونه مرسوم ان بنادر مختلف و گمرک خروجی می باشد که البته در صورت شناخت کافی فی ما بین, بعد از تعیین و اعلام قیمت پایه محصول به صورت حق العملی نیز امادگی همکاری خواهیم داشت.

اهداف کلی شرکت

۱- تخصصی نمودن فعالیت های شرکت و استفاده از توان سایر شرکت ها برای بالا بردن سطح تکنولوژی

۲- بالا بردن سطح کیفیت و کمیت محصولات و خدمات برای رسیدن به خاسته مشتریان

۳- پایین اوردن هزینه های جانبی و قیمت تمام شده محصولات

۴- بالا بردن سطح علمی اعضا محترم سورتینگ و کشاورزان از دوره کاشت تا برداشت محصولات

۵- بازاریابی علمی و ایجاد بازار های جدید و ورود به بازار های خارجی و بین المللی

خط مشی سیستم مدیریت کیفیت

۱- ارتقاء سطح کیفی محصولات

۲- افزایش رضایت مندی مشتریان

۳- توسعه بازار و حضور در بازار های جدید

۴- ارتقاء فرهنگ سازمانی

۵- تنوع بخشی به محصولات