فروش انواع پیاز صادراتی در ایران / پیاز زرد / پیاز سفید / پیاز قرمز

فروش انواع پیاز صادراتی در ایران

فروش انواع پیاز صادراتی در ایران در گروه کشاورزی سودا سه پیاز انجام می شود. پیاز صادراتی را می توانید در سه رنگ زرد، سفید و قرمز تهیه نمایید. پیاز در ایران به صورت درهم و در کیفیت های مختلف ارائه می شود و پیاز صادراتی را باید از مجموعه هایی که تجربه این کار را دارند تهیه نمایید.

انواع پیاز

انواع پیاز موجود در کشور را می توان به سه دسته کلی تقسیم نمود:

  1. پیاز زرد
  2. پیاز سفید
  3. پیاز قرمز

در این بین رنگ های دیگر پیاز نیز هستند که زیر مجموعه این سه دسته می شوند. به طور مثال پیاز طلایی که زیر مجموعه پیاز زرد است و یا پیاز صورتی که زیر مجموعه پیاز قرمز است.

پیاز صادراتی

پیاز یک محصول صادراتی است که اگر تبلیغات مناسب در این خصوص انجام شود می توان ان را به کشور های اروپایی و کشور های اسیایی مختلف ارسال نمود. کشور ما به دلیل دارا بودن زمین های مناسب و اب و هوای چهار فصل این امادگی را دارد که انواع پیاز را در فصل های مختلف کشت نماید. پیاز صادراتی باید پارامتر های کیفیت و سایز و بسته بندی در ان رعایت شود که هر کدام از این موارد نیاز به تجربه کافی دارد.

کشور های تولید کننده عمده پیاز در جهان

پیاز به دلیل مصرف عمومی که دارد و رواج ان در اشپزی تمام مردم جهان این نیاز را ایجاد کرده است تا کشور های مختلف به کشت عمده ان بپردازند.

از جمله کشور های تولید کننده پیاز در جهان می توان به کشور های زیر اشاره نمود.

فروش انواع پیاز صادراتی در ایران

پیاز ایران به دلیل سایز مناسب و کیفیتی که دارد باعث شده که تاجران کشور های مختلف به دنبال خرید این پیاز باشند. این مجموعه با کارکنان با تجربه ای که دارد با کشاورزان سراسر ایران کار می کند تا پیاز با کیفیت مناسب را انتخاب کنند که به صادرات محصولات با کیفیت بالا کمک کند که بتوانند انتظارات شما را در کیفیت با قیمت مناسب فراهم کنند.

فروش پیاز

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *