خرید و فروش پیاز صادراتی / پیاز سورت شده

خرید و فروش پیاز صادراتی

خرید و فروش پیاز صادراتی  را در گروه کشاورزی سودا سه پیاز به صورت مستقیم و با حذف واسطه ها انجام دهید. پیاز مناسب را موقع برداشت به صورت سورت شده در می اوریم و در بسته بندی های مناسب صادراتی بسته بندی می کنیم و در ماشین های حمل مناسب بارگیری می کنیم. برای تهیه پیاز صادراتی سورت شده می توانید با ما همراه باشید.

پیاز صادراتی

در کشور ما به دلیل اینکه پیاز برای مصارف مختلف به صورت درهم خریداری می شود، پیاز صادراتی معنا و مفهوم پیدا می کند و برای تهیه ان باید به مجموعه های با تجربه در این حوزه مراجعه کنید. به دلیل اینکه پیاز یک محصول خوراکی و اسیب پذیر است، ان را موقع سفارش دادن سورت و مهیا می کنند که کیفیت و تازگی پیاز از بین نرود.

پیاز سورت شده

پیاز سورت شده چیست؟

با توجه به این که محصولات کشاورزی دارای اندازه ها و کیفیت های مختلف هستند و قالب های متفاوت دارند، برای یک دست کردن ان برای فروش در هایپر ها و فروشگاه های بزرگ و برای صادرات به کشور های مختلف اروپایی و اسیایی پیاز باید از نظر سایز تفکیک شود و پیاز های ریز و زخمی را جدا کزد به این عمل سورت کردن پیاز می گویند.

 

سورتینگ کردن پیاز

چرا باید پیاز را سورت کنیم؟

کشور هایی که پیاز کشت شده ان ها کفاف کل سالشان را نمی دهد مجبور به خرید پیاز از قطب های پیاز در جهان می کنند. این کشور ها با توجه به سطح فرهنگ و قانون هایی که دارند باید پیاز را به صورت یک دست و یک قالب تهیه کنند تا بتوانند نیاز های مردم کشور خود را در این باب برطرف کنند. کشور های صنعتی دنیا کار سورت کردن را در موقع برداشت انجام می دهند و روانه بازار می کنند.

خرید و فروش پیاز صادراتی

خرید و فروش پیاز صادراتی به صورت سورت شده در تناژ های بالا قابل اجرا و انجام است. پیاز صادراتی را می توانید در چهار رنگ مختلف در این مجموعه خریداری نمایید.

  1. پیاز زرد
  2. پیاز طلایی
  3. پیاز سفید
  4. پیاز قرمز
  5. پیاز صورتی

این چهار رنگ را در فصل های مختلف برای صادرات از ما بخواهید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *