صادرات و واردات پیاز ایران

صادرات و واردات پیاز

صادرات و واردات پیاز ایران را می توانید در این مجموعه انجام دهید. پیاز ایرانی در سه رنگ، قرمز، سفید و زرد کشت می شود. پیاز ایران یکی از بهترین پیاز های صادراتی است. پیاز ایران از لحاظ کیفیت و قیمت بسیار مناسب است. با تماس با مجموعه شما می توانید پیاز را با قیمت مقرون به صرفه خریداری کنید.

صادرات و واردات پیاز

بسیاری از کشورها در فصول مختلف فاقد پیاز هستند و پیاز از کشورهای دیگر خرید می کنند. این پیاز وارداتی نامیده می شود. پیاز وارداتی باید از لحاظ کیفیت و قیمت مناسب باشد تا کشور هدف بتواند از خرید و استفاده استفاده کند. پیاز صادراتی نیز از کشوری که تامین کننده این محصول به صورت عمده است خریداری می شود.

فروش عمده پیاز در ایران

پیاز زرد صادراتی

بیشترین صادرات و واردات پیاز مربوط به پیاز زرد است. پیاز زرد از انواع دیگر پیاز بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. شما می توانید پیاز زرد را مستقیما از ایران صادر نمایید. ایران یکی از بزرگترین تولید کنندگان پیاز در جهان است.

پیاز سفید صادراتی

پیاز صادراتی خود را از کجا تهیه کنیم؟ پیاز سفید در فصل های مختلف در بسته های متفاوت به کشورهای مختلف صادر می شود. صادرات پیاز سفید ایران به کشورهای مختلف از جمله:

  • روسیه
  • امارات
  • عراق کویت
  • قطر
  • اوکراین
  • و … صادر میشود.

پیاز قرمز صادراتی

پیاز قرمز صادراتی از دیگر انواع صادرات کمتری دارد. پیاز قرمز برای برخی از کشورها بسیار محبوب است و به طور عمده خرید می شود. پیاز قرمز ایران در میان کشورهای خلیج فارس محبوبیت زیادی دارد. پیاز قرمز ایران این قابلیت را دارد که به مدت ۶ ماه نگهداری شود.

صادرات پیاز ایران

اگر شما قصد خرید پیاز های صادراتی را دارید، ایران یکی از بهترین تامین کنندگان این پیاز است. با توجه به نیروی کار ارزان و انرژی ارزان، این مجموعه انواع پیاز را با قیمت مناسب عرضه می کند. شما می توانید پیاز های وارداتی خود را مستقیما از مجموعه ما خریداری کنید.

محل مبدا
ایران
اندازه
پیاز قرمز / زرد / سفید: ۵-۷ سانتیمتر، ۶-۸ سانتیمتر، ۷-۹ سانتیمتر
شکل
دور / گرد
دوره عرضه
تمام سال
شرایط نگهداری
درجه حرارت ۰-۱ درجه سانتیگراد
بسته بندی
توری ۱۰kg /  توری ۱۵kg / توری ۲۰kg / با توجه به نیاز شما
جزئیات تحویل
تحویل در کمترین زمان
حداقل خرید
۱۰ تن
بسته بندی
توری ، گونی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *