صادرات سير به روسيه در کشور

صادرات سير به روسيه

صادرات سير به روسيه در کشور سالیانه انجام می شود. کشور روسیه یکی از مشتریان عمده سیر ایران است. این کشور سیر تازه ایران را در تناژ های بسیار بالا خریداری می کند. سیر خشک نیز در فصل زمستان به روسیه صادر می شود.

کشور روسیه

کشور روسیه یکی از کشور های اروپایی است. این کشور پهناور ترین کشور جهان است. این کشور با اقیانوس ارام ،اقیانوس منجمد شمالی، دریای خزرف دریای سیاه و دریای بالتیک مرز ابی دارد. کشور روسیه نهمین کشور پرجمعیت دنیا و هشتمین اقتصاد بزرگ جهان است.

صادرات سير به روسيه

صادرات سير به روسيه از کشور های مختلف به این کشور انجام می شود. سیر تازه ایران نیز جزء این کشور های صادر کننده است. بزرگترین خریدار سیر ایران را اگر بخواهیم نام ببریم باید نام روسیه را ذکر کنیم. کشور روسیه با توجه به جمعیتی که دارد سیر مورد نیاز خود را از خرداد ماه شروع به خریداری می کند.

سیر مناسب برای صادرات به روسیه

کشور روسیه با توجه به اینکه خودش جزء بزرگترین تولید کنندگان سیر در جهان است. ولی به دلیل شرایط اب و هوایی که دارند مجبور به خرید سیر از کشور های دیگر هستند. سیر مناسب برای صادرات به این کشور سیر تازه سورت شده می باشد.

فروش سیر سورت شده

سیر سورت شده باید چه مشخصاتی داشته باشد:

  • سیر قرمز یا بنفش باشد
  • کیفیت سیر مرغوب باشد
  • سایز سیر بسیار مهم است
  • سیر در سایز مناسب سورت شود
  • بسته بندی سیر تازه به شکل اصولی
  • بارگیری کردن ان

موارد ذکر شده زیر عضو مواردی است که در مواقع صادرات سیر باید به شکل جدی و ریز بینانه توسط تامین کنندگان اجرا شود. مجموعه ما با صادرات سیر طی سالیان اخیر به کشور روسیه این تجربه را برای تامین این محصول به سورت سورت شده دارد.

نکته:

سیر تازه توسط ماشین های حمل یخچال دار انجام می شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *