خرید و فروش پیاز قرمز صادراتی | فروش به صورت مستقیم

خرید و فروش پیاز قرمز

خرید و فروش پیاز قرمز صادراتی به کیفیت های مختلف و طبق سفارش شما با بسته بندی های متنوع قابل انجام است. در این مجموعه به دلیل کشت پیاز و همکاری با کشاورزان محصول به صورت مستقیم و با مناسب ترین قیمت ها عرضه میگردد.

خرید و فروش پیاز قرمز

خرید و فروش پیاز قرمز

خرید و فروش پیاز قرمز از جمله فعالیت های این مجموعه است که در ۶ ماه از سال به صورت عمده انجام میگیرد. پیاز قرمز را معمولا در ماه های پاییز و زمستان خریداری می کنند و مورد مصرف قرار میدهند از دلایل مشخص این مسئله خام خوری این نمونه پیاز است که در ماه های سرد سال بیشتر انجام میگیرد که خاصیت های فراوانی دارد.

خرید و فروش پیاز قرمز

انواع مختلف پیاز قرمز

پیاز قرمز با توجه به بذر های مختلف و همچنین منطقه کشت ان دارای کیفیت و سایز های متفاوتی می شود که همین مسئله باعث می شود نمونه هایی از ان برای بازار داخلی فقط مناسب باشد و نمونه هایی کیفیت صادراتی داشته باشند. مجموعه ما با داشتن تیم فنی قوی این مسئله را بررسی و از بهترین بذر ها و زمین ها برای کشت بهره میبرد که برای صادرات مناسب ترین پیاز ها برداشت شود.

خرید و فروش پیاز قرمز

بهترین پیاز برای صادرات

برای صادرات بهترین نمونه پیاز کدام است؟ ایا پیاز قرمز گزینه مناسبی برای صادرات است؟
در ایران هر سه رنگ پیاز با توجه به شرایط مختلف و موقعیت های متفاوت مورد خرید و فروش قرار می گیرد و در این میان میتوان گفت به دلیل مصرف بالای کشور های همسایه از پیاز قرمز این نمونه پیاز نیز می تواند گزینه مناسبی برای صادرات باشد.

خرید و فروش پیاز قرمز

خریدار پیاز قرمز

خریدار پیاز قرمز هستید؟ عمده کشور های خریدار پیاز قرمز کدام کشور ها هستند؟
با توجه به اینکه پیاز قرمز بیشتر مصرف خام خوری و استفاده در انواع سالاد ها را دارد برای کشور های عربی این نمونه گزینه مناسبی است که از جمله ان ها میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  • عراق
  • کویت
  • قطر
  • امارات
  • عمان

پیاز قرمز را بسیاری از فروشندگان عمده ان نیز خریداری و نگهداری می کنند و در ماه های سال ان را به فروش میرسانند. مجموعه ما به دلیل کشت عمده پیاز در مواقعی از سال محصول خود را پیش فروش نیز میکند.

خرید و فروش پیاز قرمز

صادرات پیاز به عراق

کشور عراق از بزرگترین واردکنندگان محصولات ایرانی است که در سال های اخیر بیشترین حجم صادرات ایران به این کشور بوده است. کشور عراق به دلیل برتری واحد پول ان ها نسبت به کشور ما انواع محصولات با قیمتی بسیار مناسب تر برای ان ها قابل تهیه و مصرف است و اگر خودشان بخواهند تولید کنند هزینه های زیادی را باید بپردازند. صادرات پیاز به عراق در بیشتر ماه های سال قابل انجام است.

خرید و فروش پیاز قرمز

قیمت پیاز قرمز در ایران

قیمت پیاز قرمز در ایران چگونه است؟ در چه ماه هایی قیمت ان پایین تر است؟
پیاز قرمز دارای قیمتی بالاتر از از دو نمونه دیگر پیاز است و ان هم به خاطر متفاوت بودن کشت این پیاز و هزینه هایی است که برای تولید کردن ان باید صرف شود. هر کیلوگرم پیاز قرمز در ماه های مختلف سال متفاوت است که می توانید برای استعلام با ما همراه باشید.

خرید و فروش پیاز قرمز

مزیت های خرید از مجموعه سودا سه پیاز

ایا خرید پیاز از مجموعه سودا سه پیاز مزیت خاصی دارد؟ ایا مهم است که پیاز صادراتی را از کجا خریداری کنیم؟
با توجه به اینکه کشور های مختلف جهان دارای سلیقه و فرم خاصی هستند در محصولات کشاورزی مختلف به همین خاطر این همت و مزیت را خاهان است که مجموعه ای باشد که طبق سفارش شما هر  محصول را طبق هر مشخصاتی که بخواهید تحویل شما بدهند. ولی دیگر فروشندگان این محصول یک نمونه محصول فقط موجود دارند و با یک کیفیت مشخص که شما نمی توانید محصولی که به شما سفارش شده را تهیه نمایید. از دیگر مزیتهای این مجموعه فروش به صورت غیر حضوری است که میتوانید در وقت نیز صرفه جویی کنید و مهمترین نکته این است که در هر ماه از سال نیاز به این محصول برای صادرات داشته باشید در این مجموعه موجود است.

خرید و فروش پیاز قرمز

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *